شرکت خدمات مسافرتي راه تمدن پارسيان (HRC) با هدف ارائه خدمات گردشگري به هموطنان گرامي و همچنين مسافرين خارجي، در داخل و خارج از کشور تأسيس گرديد. چندي نپاييد که اين شرکت به لطف ايزد منان و به پشتوانه حمايت ملت هوشمند و بهره گيري از پرسنل متخصص و کار آمد و بکار گيري متدها و علوم نوين جهان، به يکي از قطب هاي بزرگ اين صنعت رو به رشد در ايران بدل شد؛ چنان که سهم بزرگي از خدمات صنعت توريسم در کشور را به عهده گرفته است.

اين شرکت از ابتدا کيفيت خدمات را سر لوحه فعاليت هاي خود قرار داده و سعي در انجام وظايف خود به عنوان يکي از بزرگترين و پر افتخار ترين دفاتر گردشگري در ايران، به نحو احسن، در راستاي جلب رضايت مسافرين و همکاران محترم را دارد. بدين منظور و در جهت پيشرفت هر چه بهتر اين صنعت در کشور عزيزمان، اين شرکت اقدام به ارائه خدماتي از قبيل طراحي و برگزاري تور هاي داخلي و خارجي، فروش بليط شرکت هاي هواپيمايي داخلي و خارجي، رزرواسيون آنلاين پرواز، هتل و تور نموده است.

در ضمن به منظور هر چه سريعتر و آسانتر شدن دسترسي، و با هدف ايجاد بستر E–TOURISM، سامانه رزرواسيون آنلاين را در اختيار شما همکاران عزيز قرار داده است چنانچه به جرأت مي توان گفت اين سيستم، اولين سيستم رزرواسيون آنلاين تور در داخل کشور است که امکان رزرو تور، پرواز و هتل را به صورت کامل و کاملاً آنلاين فراهم مي نمايد. شما مي توانيد با مراجعه به وب سايت WWW.IRANHRC.IR از آخرين اخبار مرتبط و پکيج هاي ويژه مطلع گشته و با ورود به سيستم رزرواسيون اقدام به رزرو آنلاين فرماييد.

 

شما با رزرو آنلاين از روي سايت نه تنها مي توانيد به صورت مستقيم و بدون واسط و بوسيله پرداخت الکترونيکي اقدام به خريد نماييد، بلکه از آخرين قيمتها و پيشنهادات ويژه و استثنايي ما مطلع گرديد.

 

همچنين اين شرکت افتخار دارد با عضويت حدود3800 دفتر خدمات گردشگري به صورت قراردادي و 650 دفتر به صورت قراردادي-اعتباري و انجام روزانه 1200 رزرو، با بالاترين حجم سرويس دهي، در صدر شرکتهاي خدماتي در اين زمينه باشد.